Kripto Para Borsası Binance Ödeme Yapmayı Durdurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance,  S€PA (Single Euro Payments Area) ağı üzerinden ödeme yapma işlemlerini askıya aldığını duyurdu.

Kripto para borsası Binance, kullanıcılarına gönderdiği e-posta ile Avrupa’nın önemli ve yaygın ödeme ağlarından biri olan SEPA (Ortak Euro Ödeme Alanı) üzerinden ödeme yapmayı geçici olarak durdurduğunu açıkladı.

Binance, bu durumun kendi kontrolleri ötesindeki gelişmelerden kaynaklandığını duyurdu. Binance’dan konuya ilişkin olarak Twitter üzerinden “Bazı iş ortaklarımızın Binance kullanıcılarına hizmet vermeyi tek taraflı olarak durdurma kararı aldıklarını öğrenmekten hayal kırıklığına uğradık. İş ortaklarımızı herhangi bir endişesi varsa konuya görüşmek için bir araya gelmeyi memnuniyetle karşılarız” tweetini paylaştı.

https://statics.tmgrup.com.tr/iframe/apara/takvim/dolar.html?w=670&h=379 https://statics.tmgrup.com.tr/iframe/apara/takvim/euro.html?w=670&h=379 https://statics.tmgrup.com.tr/iframe/apara/takvim/altin.html?w=670&h=379 SEPA, Avrupa genelinde euro ödemelerini uyumlaştırmayı amaçlayan proje olarak öne çıkıyor.

SEPA  tarafından Binance kararına ilişkin henüz açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir